fbpx

“Për mua ajo është…”. Selvija tregon se jeton në një shtëpi me mamanë e Shpat Kasapit, ja ç’thotë për të

Screenshot_14-3-1.jpg

Selvije Jao, bashkëshortja e Shpat Kasapit, ka treguar së fundmi së shkon shumë mirë më vjehrrën e saj.

Gjithashtu gjatë një bisede virtuale me ndjekësit në Instagram, Selvija ka zbuluar ditën e sotme se ajo jeton në të njëjtën shtëpi me nënën e Shpatit.

“Po jetoj me mamin e Shpatit e per mua eshte bere nene e dyte. Asnjehere s’do kisha pranu qe te jetoj vet nese partneri i ka prinderit e sidomos qe mami eshte ekstrem e edukume, e emancipume qe ma kupton boten e me perkrah me aq sa ka mundesi. Besom qe sa do rehat te duket te jetosh vet, ne fillim te krijimit te familjes gjithmone me te moshuarit kane impakt te mir. Mirepo duhet ta kuptojme dhe ne boten e tyre. Askush nuk eshte perfekt, secili nga ne ka mangesi, por kur ke prane vjehrri qe ti shfaqin anet pozitive e te bejne si vajzen e tyre atehere natyrshem te shtohet dashuria. Une pa mamin s’do isha ketu ku jam sot. Por gjithkush i ka arsyet e veta dhe secili e din vet si don te jetoj. Mjafton te keni lumturi ne cift”, shprehet Selvija.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303