fbpx

Për të mos u humbur! Sabiani tashmë ka flokë shumëngjyrësh si 6ix9ine

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë me të njëjtin look të veçantë, flokë të gjata, kaçurrela dhe biond, por këngëtari i njohur shqiptar, Sabiani mund të themi se duket fiks si reperi 6ix9ine.

Në llogarinë e tij në Instagram, Sabiani ka ndarë një foto me flokët e rinj dhe ndjekësit janë befasuar nga ky ndryshim.

“New look”, shkruan Sabiani krahas fotos.

Pas komenteve nga më të ndryshmet në foton e tij, ai vendosi t’i heqë ndjekësve mundësinë për të komentuar dhe të shijojë i qetë look-un e tij të ri.

I guximshëm apo jo?

 

Real News