fbpx

Për vajzat me flokë të gjatë, këto janë trendet e këtij sezoni

Të gjitha vajzat ëndërrojnë të kenë flokë të gjatë dhe të bukur.Nga gërshetat në dredha, valët sirenë dhe një shpërthim bombë, nuk ka asnjë kufizim për pamjen që mund të krijoni kur flokët tuaj janë të gjatë.

Edhe më mirë, ka një stil flokësh që do të kënaqet çdo formë e fytyrës. Flokët e gjata njihen për fuqinë e tyre për të zbutur karakteristikat e mprehta, përmasat e balancës dhe të bëjnë që ju të dukeni më të reja, më të shëndetshme dhe më femërore.

Pra, nëse po rritni flokët tuaj ose thjesht kërkoni një ndryshim, shikoni këto stile flokësh frymëzuese për flokë të gjatë.