18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Përçahet çifti Beckham, arsyeja këngëtarja e njohur shqiptare

spot_img

Një shqiptare është bërë arsyeja e radhës për problemet serioze në çift të David dhe Victoria Beckham. David është parë shumë i buzëqeshur në shoqërinë e këngëtares Rita Ora.

Për më tepër, ‘gojët e liga’ shkojnë deri aty sa përflitet se është këngëtarja shqiptare ajo që ka hyrë mes dyshes se njohur.

David është treguar shumë i afërt dhe miqësor me Rita Orën.  Kaq mjaftoi dhe dyshja filloi të aludohej për një krizë vërtet serioze.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat