fbpx

Përdhunimi i 15-vjeçares, revoltohen qytetarët, ja ç’bëjnë

Historia e përdhunimit të 15-vjeçares nga roja e shkollës dhe tre shokët e tij ka tronditur opinion publik. Personazhe të ndryshëm të medias kanë reaguar në rrjetet e tyre sociale ndaj kësaj ngjarje të rëndë.

Por edhe qytetarë të ndryshëm kanë reaguar lidhur me abuzimin seksual ndaj 15-vjeçares që kishte nisur prej vitesh, por vetëm pak ditë më parë u publikua, pasi vajza kishte vendosur të bënte denoncimin në polici.

“Pedofilët e kanë vendin në burg, jo në shkollë! Ti nuk ke faj, faj ka përdhunuesi”, janë disa prej mesazheve të vendosura nëpër rrugë.

fito foto 1 foto 2 foto 3 foto 4
<
>