“Performanca ime e fundit”, alarmon Alban Skënderaj

Alban Skënderaj është një prej këngëtarëve më të talentuar në vend dhe këngët e tij janë më të pëlqyerat nga publiku.

Por me një postim të fundit në profilin e tij në Intagram Albani duket se ka alarmuar fansat.

Ai ka njoftuar për një performancë të fundit në Tiranë.

ku tregon vendin se ku do të këndojë këtë të shtunë. “Kjo do jetë performanca ime e fundit në Tiranë për një kohë të gjatë,”- shkruan Skënderaj krahas fotos.

Kjo ka sjellë shumë reagime të ndjekësve të tij.  /Real-news.tv/

Lër një koment