fbpx

Përfshihet nga flakët banesa, e moshuara në gjendje të rëndë

e8036492df8b40bf3ee3c2108dcba644_L.jpg

Një shtëpi ka marrë flakë ditën e sotme në qytetin e Durrësit. Brenda në banesa ka qenë një moshuar, e cila momentalisht ndodhet në gjendje të rëndë.

Ajo u transportua menjëherë për në Tiranë, për të marrë trajtim mjekësor. Mësohet se shkak i zjarrit dhe përhapjes së saj në banesë ka qenë pikërisht konsumimi i një cigareje nga e moshuara.

Gjithsesi, autoritetet po punojnë ende për të zbardhur ngjarjen e plotë./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303