fbpx

Përfundimisht! Mamaja e Ledrit është vjehrra që të gjithë do të donin ta kishin, ja çfarë i thotë Sarës…

Përfundimisht e ëma e reperit shqiptar Ledri Vula është padyshim endrra e çdo nuseje për ta pasur vjehrrë.

Një ditë më parë partnerja e Ledrit, Sara Hoxha postoi në instagramin e saj një foto ku në pah vinte strijat në zonën e vitheve.

Sara na bëri me dije se në fakt nuk janë problem i shtatzënisë por janë si pasojë e lëkundjeve të mëdha të peshës në adoleshencë.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instastory një bisedë të sajën me vjehrrën, nënën e Ledrit, e cila i ka shprehur të gjithë mbështetjen e saj me fjalët më të bukura.

Ti duaje trupin tënd ashtu si është me strija, pa strija…me çka do që ka se është i vetmi që ke dhe është i bukur ashtu si është. Strijat janë një gjë normale, bile e bukur se ato strija flasin për jetën dhe jo për ngulfatje dëshirash e ngulfatje oreksi në kohë të caktuara. Të don nini ty shumë!