15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Përfundon numërimi i votave në Përmet, fiton bindshëm kjo parti

spot_img

Është mbyllur numërimi i votave në KZAZ me numër 76 në Përmetit.

Partia Socialiste ka siguruar 3.466 vota, ndërsa pasohet nga Partia Demokratike me 1.939 vota dhe e treta Lëvizja Socialiste për Integrim, me 527 vota.

Kujtojmë se më herët, Partia Socialiste është shpallur fituese në Bashkitë e Pustecit, të Memaliajt si dhe në Njësinë 10 në kryeqytet.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat