27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Përfundon telenovela ‘Xhisiela-Rexhep’

spot_img

Më në fund duket sikur do të marrë fund telenovela mes Rexhep Rrajës dhe Xhisiela Malokut.

Djalit i deputetit socialist të pandehur për përndjekje të të resë nga Fushë Kruja është liruar sot nga Gjykata penale e Krujës, e cila e ka dënuar vetëm me 1 vit burg, me kusht duke pezulluar dënimin dhe duke e kaluar atë në shërbim prove.

Ishte vetë Prokuroria e Krujës e cila kërkoi dënimin e Rrajës me 1 vit burg.

Historia e rozë e Xhisielës me Rexhepin përfshiu edhe politikën me akuza e kundërakuza.

Rexhep Rraja u arrestua më 30 shtator 2018 dhe gjithçka u mbyll në më pak se tre muaj.  /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat