fbpx

Përgatitjet, kombëtarja shqiptare është gati për Jordaninë

Screenshot_5-2.png

Të mërkurën luan sfidën kundër Jordanisë, një provë gjenerale para sfidës shumë të rëndësishme me Izraelin.

Kombëtarja shqiptare ka përfunduar stërvitjen e fundit në kuadër të përgatitjeve dhe tashmë është gati. Edhe këtë herë Panuçi ka preferuar të mos zhvillojë seancën tradicionale 24 orë para ndeshjes në stadiumin ku luhet sfida.

Miqësorja me Jordaninë mbetet testi i vërtetë para përballjes të dielën me Izraelin në Beer Sheva, që do të përcaktojë shumë sa u përket mundësinë të kombëtares për ta mbyllur në vendin e parë në grup. Çka do t’i jepte mundësinë për të tentuar kualifikimin direkt në Evropian.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *