fbpx

Përmbyset rezultati! Edi Rama më i votuari në Durrës deri tani, lë pas Rrahman Rrajën

640-0-60897790eaa8e.jpg

Kryeministri Edi Rama ka marrë shumë vota edhe në Durrës përveç Vlorës.

Nga 481 kuti në total janë numëruar 317 dhe kryeministri ka 8540 vota.

Edhe pse i teti në renditje, ai është më i preferuari deri më tani. I dyti renditet Rrahman Rraja dhe i treti Jurgis Çyrbja.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303