fbpx

Përplasen 2 mjete në Tiranë, një prej tyre përfundon në market

10801884_10152871476364441_1526346834354911255_n.jpg

Foto ilustruese

Një aksident automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet.

Në incidentin e ndodhur në zonën e Shkozës janë përfshirë dy automjete.

Mësohet se, një prej automjeteve i futur në një market anës rrugës.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka ardhur menjëherë në vendngjarje për të zbuluar shkaqet e aksidentit si dhe zbardhjen e situatës.

Në këtë pjesë të rrugës, ka ndaluar qarkullimi i mjeteve për disa momente.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *