fbpx

Përplaset me tabelën e një karburanti, plagoset polici, dërgohet urgjent në spital…

aksident-1.jpg

Një aksident është shënuar pak më parë në Kavajë, ku një efektiv policie ka mbetur i plagosur pasi është përplasur me tabelën e një karburanti.

Efektivi i identifkuar si Murat Xhahysa është dërguar me urgjencë në spital dhe bëhet me dije se ka marrë plagë në krahë dhe në këmbë.

Efektivë të Policisë dhe grupi hetimor gjenden në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303