fbpx

Përplasi me makinë shtyllën elektrike dhe la pa drita Elbasanin, zhduket nga vendngjarja

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4.jpg

Një automjet në Elbasan është përplasur me një shtyllë elektrike duke lënë pa energji elektrike disa fshatra.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në minutat e fundit, ndërsa mësohet se drejtuesi i automjetit është larguar me makinën menjëherë nga vendngjarja.

Ndërkohë, punonjësit e OSHEE-së ndodhen në vendngjarje për të riparuar dëmin, kurse policia po heton për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303