Përplasja me armë zjarri në Yzberisht, ja i plagosuri

1547920171_policiaaaaa001.jpg

Pak më shumë se një orë më parë në Yzberisht të Tiranës u plagos me armë zjarri një 20-vjeccar. Policia ka njoftuar se bëhet fjalë për Klorentin Shehu.

Shehu ka marrë një plumb në këmbë dhe është dërguar menjëherë në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, të cilët thonë se është jashtë rrezikut për jetën.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe ndalimin e autorit. /real-news.tv/

scroll to top