fbpx

Përse regjisorja Olivia Wilde e hoqi nga roli aktorin e njohur Shia LaBeouf

image-1.jpg

Filmi më i ri ‘Don’t Worry Darling’, me regji nga aktorja Olivia Wilde është i dyti në drejtimin e saj.

Duket se diçka e pazakontë ka ndodhur me Olivian dhe aktorin i cili do të ishte në rolin e Harry Styles, Shia LaBeouf.

Olivia vendosi ta heq nga roli Shia LaBeouf sepse sjellja e tij në set nuk i pëlqeu.

Sipas burimeve për ‘People’ aktori është treguar shumë mendjemadh dhe i besdisshëm në set, ndaj Oliva ka vendosur t’i tregojë derën.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303