21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Pesë fitoret historike, AS përzgjedh edhe një të Shqipërisë

spot_img

Gazeta e njohur spanjolle AS e ka renditur fitoren e Shqipërisë ndaj Rumanisë në “Francë 2016” si një ndër 5 fitoret më historike.

AS është frymëzuar nga fitorja e Gjibraltarit ndaj Armenisë në transfertë, që ishte e para e arritur dhe sigurisht ka habitur gjithë botën e futbollit.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat