17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Peshon 317 kg, deklarata shokuese e 34-vjeçarit

spot_img

Një 34-vjeçar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës peshon plot 317 kg. Pesha e tij trupore ka bërë që Casey të qëndrojë thuajse gjithnjë i mbyllur në shtëpi, pasi ai mendon se vetëm aty nuk gjykohet nga njerëzit.

Casey thekson se zgjohet çdo ditë në orën 12 të drekës, duke parë gjithë ditën televizor dhe duke konsumuar ushqime të thata. Gjithashtu, ai është shprehur se qëndron pa rroba në shtëpi, pasi asnjë veshje nuk i bën më.

Do të ha deri kur të vdes. Bën nxehtë në Georgia dhe të gjitha rrobat më rrinë ngushtë. Prandaj unë ulem lakuriq, mbyll derën dhe askush nuk më bezdis. Askush nuk më sheh mua. Kjo është bota ku unë dua të jetoj, të mos gjykohem për peshën time’, thotë 34-vjeçari./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat