fbpx

Petrit Vasili i del në mbrojtje Grida Dumës dhe ‘shfrenon’ gojën ndaj Ramës: Bastard! Bullizove dhe ke fyer një grua

9891f83fd567ac2b3cb0dfde98390595_L.jpg

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili, ka bërë një postim në rrjetin social Facebook, ku i ka dalë në mbrojtje ish-deputetes Grida Duma. Ky reagim ka ardhur si pasojë e fotove që Rama publikoi dje teksa prezantonte kandidatët për deputetë.

Vasili e quan Ramën bastard që bullizon një grua vetëm se e ka kundërshtare.

Shënimi i plotë i Petrit Vasilit:

Edi Rama ky bastard, qe bullizon gruan eshte armik i te gjitheve! Edi Rama ky i shfrenuar dhe i shpartalluar menderisht guxoi ne menyre te neveritshme te bullizonte dhe fyente Grida Dumen vetem sepse eshte kundershtare politike e tij.

Menyra se si ai e bere kete nepermjet fotove te deformuara dhe komentit prej idioti  ishte e trashe,vulgare dhe e ndyre siç eshte vete Edi Rama i trashe,vulgar dhe i ndyrë. Ky eshte bullizem barbar i nje skizofreni, qe ka kapercyer cdo limit dhe qe dhunen ndaj grave e ka ne gjak.

Te gjithe OJF-te per te drejtat e grave duhet ta denojne dhe ndeshkojne shume rrepte kete primitiv dhe gjakprishur. Asnje njeri me moral dhe integritet nuk mund dhe nuk duhet te fale nje rrugaçeri te tille kundra gruas.

Asnje ndarje politike apo e cdo lloji nuk mund te pengoje kurrë per te qene se bashku ne nje front te vetem kunder ketij bastardi moral, qe dhunon gruan vetem se nuk i nenshtrohet atij. Edi Rama duke bullizuar egersisht gruan pa asnje diskutim eshte nje armik i te gjitheve dhe duhet trajtuar pa meshire si cdo armik!

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303