fbpx

Petro Koçi jep njoftimin e rëndësishëm për Kadastrën e Fierit

etro.jpg

Deputeti i PS në Fier, Petro Koçi, dalë me një tjetër njoftim për Kadastrën e Fierit.

Koçi shkruan se do hapet konkurrimi për drejtor të ri të kadastrës në Fier dhe thekson se do ketë një inspektim të thellë të veprimtarisë në këtë institucion.

Në reagimin e tij, Koçi teksa jep lajmin se do hapet konkurimi për këtë pozicion, thekson se “Kerkohet bashkepunimi i cdo punonjesi te ndershem brenda personelit aktual dhe shpirt te paster sipermarres nga profesioniste te fushes qe mund te perballojne pergjegjesine e madhe per te drejtuar me ndershmeri ne te ardhmen Kadastren”.

Reagimi i plotë:

Me vjen mire te informohem se do hapet konkurrimi per drejtor te ri te kadastres ne Fier dhe do kete nje inspektim te thelle te veprimtarise ne kete institucion.

Kerkohet bashkepunimi i cdo punonjesi te ndershem brenda personelit aktual dhe shpirt te paster sipermarres nga profesioniste te fushes qe mund te perballojne pergjegjesine e madhe per te drejtuar me ndershmeri ne te ardhmen Kadastren.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303