17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Pezullohet procesi i numërimit në qendrën e votimit në Vorë, ndërpreje të energjis elektrike

spot_img

Prej disa minutash është  ndërprerë energjia elektrike , në KZAZ-në në  Vorë.

Kjo ka sjell  gjithashtu dhe ndërprerjen e të procesit të numërimit të votave në  këtë qëndër ,pasi  është e pamundur që të vazhdojë numërimi.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat