21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Piperon se kemi parë asnjëherë kështu, nxjerr videon e rrallë, ja ç’bën në shtëpi

spot_img

Mjeku Pëllumb Pipero mesa duket ka dashur të largohet disi nga stresi dhe nga ngarkesa e përditshmenë spitalin Infektiv dhe ka mbledhur miqtë në shtëpinë e tij. Pasi ngre dolli për ta, Pipero e kthen me fund verën dhe gotën e hedh në mes të shtëpisë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat