Pippa Middleton sjell në jetë djalin e saj

Pippa Middleton ka lindur! Ajo dhe burri James Matthews mirëpritën fëmijën e tyre të parë në Lindo Wing në Londër, raporton People.

Djali, i cili lindi të hënën pasdite, peshon 8 lbs. 9 oz. “Gjithkush është i kënaqur dhe nëna dhe fëmija janë mirë”, tha një burim.

Lindja vjen vetëm gjashtë muaj pasi motra e vjetër e Pippës, Kate, lindi fëmijën e saj të tretë, Princi Louis, në të njëjtin spital.

Princess Eugenie Of York Marries Mr. Jack Brooksbank

Lër një koment