15.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Plagoset me thikë polici në qendrën e votimit në Fushë Arrës, shpallet në kërkim autori

spot_img

Një punonjës i policisë është plagosur me thikë menjëherë pas mbylljes së procesit të votimit.Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur gjatë mbylljes së procesit të votimit, në momentin e mbërritjes në QV nr. 0399, është plagosur me mjet preres (thikë), punonjësi i Policisë G. O., i cili po dërgohet për mjekim në spitalin e Pukës.Ndërkohë është shpallur në kërkim një 32 vjeçar.

Më datë 25.04.2021, rreth orës 19:00, gjatë mbylljes së procesit të votimit, në momentin e mbërritjes në QV nr. 0399, është plagosur me mjet preres (thikë), punonjësi i Policisë G. O., i cili po dërgohet për mjekim në spitalin e Pukës.Nga veprimet e para hetimore është bërë identifikimi i autorit të dyshuar, shtetasi M. Ll., 32 vjeç, banues në fshatin Qafë Mali, Pukë   dhe po punohet për kapjen e tij.Në vendngjarje, grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Pukë , po vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat