Plagosje me arme zjarri në Tiranë

Një plagosje me armë zjarri është raportuar se ka ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet. Ngjarja është regjistruar në zonën e  Yzberisht, ku dyshohet se ka pasur një konflikt.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për rastin.