fbpx

Plane për ta nxjerrë Monikën jashtë BBV? Donaldi: Nuk më..

monika.jpg

Monika Lubonja ka qenë kryefjalë e bisedës mbrëmjen e djeshme mes çiftit të ‘Big Brother VIP’, Donald dhe Beatrix.

Gjatë bisedës, Donaldi u shpreh se nuk ia bën zemra që ta nxjerrë jashtë shtëpisë Monikën.

“Për moshën që ka është shumë mendje hapur. Mua nuk ma bën zemra të nxjerr nga shtëpia Monikën”, tha Donaldi.

“As mua”, tha Beatrix nga ana tjetër.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303