fbpx

Plas arma, i riu qëllohet në mes të qytetit, ambulanca mbërrin me urgjencë

lajm-i-fundit.jpg

Një person është plagosur së fundmi me armë zjarri

Në vendngjarje ka mbërritur me urgjencë ambulanca dhe i riu është transportuar për në spital, ndërsa autori është shpallur në kërkim.

Plagosja, sipas bluve, ka ardhur në kulmin e një konflikti mes palëve për motive të dobëta.

Njoftimi:

Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Kuçovë u shpall në kërkim shtetasi R.Gj., 29 vjeç, banues në lagjen ‘11 Shkurti’ pasi në këtë lagje, gjatë një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka plagosur me armë zjarri pistoletë në dorë, shtetasin Xh.K., 25 vjeç, i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303