fbpx

Plas debati mes Ilirit dhe Beniadës: E paedukatë!

beniada-2.png

Një diskutim i fortë ka ndodhur ditën e djeshme mes Ilirit dhe Beniadës në Big Brother Vip pas zarfit që mbërriti në shtëpi ku iu tërhiqej vëmendja banorëve për higjienën dhe parregullsitë.

Në një moment Iliri e quajti Beniadën e paedukatë.

Ndërkohë, kujtojmë që të dy janë ndër banorët e parë që kanë hyrë në shtëpinë e famshme të BB VIP.

Teksa sonte në natën e prime është thënë se ndryshe nga herët e tjera, kësaj radhe pritet të eliminohen dy banorë.

Të nominuarit e javës janë banorët më të rinj të shtëpisë: Dritan Brama, Egzona Rafuna si dhe Xheisara Frisku.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303