fbpx

Plas keq mes Antonelës dhe Arjolës, dy vajzat nuk i kursejnë kunjat për njëra-tjetrën

800-0-6214f16849121.jpg

Aktorja Arjola Demiri dhe ish-konkurrentja e ‘Përputhe’, Antonela Berisha, duket se edhe pas daljes nga shtëpia më e famshme dy vajzat nuk i kanë rregulluar marrëdhëniet me njëra-tjetër.

Mësohet se në xhirimet e Post ‘BB VIP’ Antonela ka filluar të hedh kunja kundrejt Arjolës.

”Urime për fustanin, urime për flokët”, por këto kunja janë pasuar nga Arjola e cila i ka thënë: “Urime per Sanremon!”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303