fbpx

Plas keq mes protestuesve dhe policisë, humb ndjenjat një person…

Vijon e tensionuar protesta në Tiranë nga protestuesit çamë të cilët kanë bërë publik lajmin se do të ndjekin të gjitha lëvizjet e ministrit grek në Tiranë dhe do të protestojnë kudo që ai do të ndodhet.

Gjatë zhvendosjes së protestuesve nga ambientet e Ministrisë së Jashtme drejt kryeministrisë, ka agravuar situata në përplasje fizike mes protestuesve dhe policisë, ku siç shihet që një person ka humbur ndjenjat.