fbpx

Plas keq në Vlorë, vajza plagos në këmbë 25-vjeçarin, dyshimet e para

Një 25-vjeçar është plagosur mbrëmë në këmbë dhe menjëherë është dërguar në spital. I lënduari është Xh. A., 25 vjeç, banues në Vlorë.

Ai dyshohet se është goditur me mjet prerës (thikë) nga shtetasja me inicialet K. B, në zonën e Aleksandrisë, për motive të dobëta.