fbpx

Plas keq sherri në Tiranë, dy vajza qëllojnë më shkelma njëra tjetrën

Screenshot_12.jpg

Një sherr mes vajzave minorene ka ndodhur në Tiranë. Dy vajza reth 15 vjeçe janë zënë me njëra tjetrën duke u goditur me grushte e shkelma për të “dashurin”.

Gjithçka nisi për shkak se njëra nga vajzat i ka shkruar të dashurit të vajzës tjetër.

Përplasja mes tyre është tepër e fortë. Dhuna zgjat mbi 1 minutë ndërkohë një djalë që mundohet t’i ndajë e ka të pamundur të shuajë sherrin e fortë.

Sherret mes vajzave janë bërë një fenomen i përhapur në vendin tonë.

Ajo që është më shqetësuese janë arsyet e sherrit, të cilat lidhen me të dashurit si dhe mosha e relativisht e vogël e tyre.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303