fbpx

Plas në Klos, ka të shtëna armësh dhe të plagosur

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-2.jpg

Një tjetër ngjarje e rëndë, ku janë përdorur armët e zjarrit ka ndodhur në vend. Një person është plagosur me armë zjarri pak çaste më parë në fshatin Fullqet të bashkisë Klos, në rrethin e Matit.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes, ndërsa i plagosuri është transportuar me urgjencë drejt spitalit rajonal të Burrelit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303