‘Plas pistoleta në Kamëz/ “Mafia po na bën terror”

‘Plas pistoleta në kryqëzim të Kamzës. Jetojmë në një qytet ku mafia bën terror”. Ky është denoncimi që vjen në adresë të ish-kryeministrit Sali Berisha nga një qytetar dixhital, i cili denoncon një ngjarje të ndodhur në Kamëz.

Qytetari i shkruan Berishës se dje rreth orës 23:00 një person i quajtur Dorjan Gjika ka gjuajtur me armë zjarri, ndërsa shton se policia nuk ndërhyri.

DENONCIMI TEK BERISHA
Ne Kamez kercet revolja nga i forti i kromit!
Narkopolicia: na fal se erdhem gabimisht! sb
përshendetje Z.Berisha jam nje qytetar i kamzes mbrem ne oren 23:00 plas pistoleta ne kryqezim te kamzes dhe personi se gjuajti eshte Dorjan gjika te fortet e kromit ne bulqiz duke pasur lidhje te ngush me shefin e komisarjatit te kamzes pak minuta mbase guajti erdhen policia por kur e moren vesh kush eshte nuk ben asnje nderhyrje ne jetojem ne nje qytet ku mafia ben terror ne mes te qytetit anonim te lutem…