fbpx

Plas sherri brenda lavazhit, një prej personave nxjerr çiften, tjetri e gjuan me grusht, zbardhen detajet

sherri.jpeg

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur pak më parë në Rrogozhinë në një lavazh.

Sipas ballkanweb, sherri dhe përplasja fizike ka agravuar dhe në nxjerrjen e armëve. Një nga personat e përfshirë në sherr ka marrë çiftet por nuk ka mundur të qëllojë pasi një prej personave të tjerë të përfshirë në ngjarje e ka goditur me grusht.

Advertisement

Në vendngjarje ka mbërritur policia, e cila ka sekuestruar çiften. Deri më tani, raportohet se është dëmtuar nga sherri shtetasi F. R.

 

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303