fbpx

Plas sherri mes 2 të rinjve në Vlorë, Policia ‘zbërthen detajet’, ja çfarë ndodhi

plas.jpg

Dy persona janë shoqëruar nga Policia e Vlorës pasi janë konfliktuar pak më parë me njëri-tjetrin në lagjen “Partizani” ku shtetasi V. V., 36 vjeç është konfliktuar me sende të forta me shtetasin F. S., 37 vjeç, i cili ka marrë dëmtime të lehta.

Të dy shtetasit janë shoqëruar nga policia për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen hetimet e nevojshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303