fbpx

Plas sherri mes të rinjve, plagoset rëndë një prej tyre, niset urgjent drejt Traumës

Një person ka mbetur i plagosur rëndë si pasojë e një konflikti mes disa të rinjve në fshatin Hotolisht të Librazhdit. Mësohet se i riu me inicialet F.D është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë për të marrë ndihmën mjekësore.

Informacion paraprak:

Nje sherr banal midis te disa te rinjve ka ndodhur ne fshatin Hotolisht ku si pasoje ka mbetur i plagosur me mjet te mprehte nje i ri me iniciale F. D.

I riu ka mare mjekimin ne spitalin e Librazhdit dhe po niset drejt Tiranes per mjekim te specializur.