fbpx

Plas sherri në Elbasan, 4 të arrestuar

Katër persona kanë rënë në prangat e policisë në Elbasan. Bëhet me dije se ata janë konfliktuar me njëri-tjetrin në mes të qytetit.

Sipas informacioneve të para, bëhet me dije se të rinjtë janë konfliktuar në vendin e quajtur rrethrrotullimi i 1 majit. Nga sherri nuk raportohet për persona të lënduar. Shkaku i konfliktit dhe identiteti i tyre nuk bëhet me dije