20.5 C
Tirana
E mërkurë, 29 Maj, 2024

TË FUNDIT

Po bënte video live në Facebook, vdes në aksident shqiptari

spot_img

Një shqiptar nga Kosova ka humbur jetën në një aksident tragjik në Hungari.

Beg Morina, 45-vjeçar, ishte në një video live në Facebook duke drejtuar automjetin e tij.

Teksa dëgjonte muzikë shqiptare, i shpërqendruar nga celulari, shqiptari nga Hasi i Prizrenit ka humbur edhe kontrollin e mjetit, duke u aksidentuar për vdekje.

Ndërkohë, kamera e celularit të tij ka xhiruar të gjithë aksidentin, ndërsa në momente dramatike dëgjohen edhe rënkimet e 45-vjeçarit dhe njerëzit të cilët kanë ndaluar për ta ndihmuar. /real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat