fbpx

” Po ja q*m…”, dalin bisedat midis Feros dhe anëtarit të TBA (Foto)

pjimage-5.jpg

Reperi Fero, i cili tashmë po e zhvillon karrierën e tij jashtë vendit nuk heziton të shprehë mendimet negative në lidhje me reperat shqiptarë. Shpeshherë Fero publikon video apo postime në rrjetin social “Instagram” ku tallet me Unikatilin dhe punën që ai po zhvillon tej oqeanit.

Kësaj here ka qenë anëtari i TBA-së, Kobra që ka publikuar një bisedë me Feron ku situata duket mjaft e tensionuar dhe siç shihet në postim nuk kanë munguar as sharjet dhe kërcënimet midis artistëve.

/real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303