13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Po ju tradhton? Nëse vëreni këto shenja atëherë është e vërtetë

spot_img

Tradhtia është gjithmonë shumë e dhimbshme në një marrëdhënie në çift dhe në shumicën dërrmuese të rasteve përfundon në ndarje.

Partnerët shpesh e gjykojnë si të pafalshme.   Por jo gjithmonë çdo dyshim rezulton të jetë i vërtetë. Më poshtë gjeni 5 shenja që tregojnë se partneri/ja mund të ketë një lidhje paralele.

  1. Ndryshime në jetën seksuale. Mungesa e dëshirës për të pasur marrëdhënie intime për një kohë të gjatë është shenjë e tradhtisë në çift.
  2. Mungesa e përkushtimit e komunikimit apo distanca që krijon partneri paralajmëron shkëputje fizike.
  3. Qëndrimi i tij ndaj jush ka ndryshuar. Përveç distancës, kritikat e vazhdueshme dhe mungesa e respektit janë shenja të një lidhjeje jot ë fortë ose të një partneri në kërkim të një aventure tjetër.
  4. Zakonet e tij teknologjike kanë ndryshuar. Celular i bllokuar me kode, orë të kaluara në rrjete sociale, sjellje enigmatike?? Dijeni se diçka nuk po shkon mire
  5. Krahasimi me femrat e tjera. Nëse partneri/ja ju krahason shpesh me njerëz të tjerë, kjo është një shenjë që ai/ajo do të donte që ju të ishit dikush tjetër.
spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat