fbpx

Po kalonte rrugën por përplaset nga makina, dërgohet urgjent në spital 56-vjeçari

aksident5-1-1.jpg

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në zonën e Yzberishtit në Tiranë.

Sipas burimeve zyrtare, mjeti me drejtues shtetasin J.B., ka aksidentuar këmbësorin S.P., 56 vjeç, i cili ka mbetur i plagosur.

I plagosuri është transportuar për në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303