fbpx

Po lahej në liqen, humb jetën 60 vjeçari në Konispol

Screenshot_15-6.jpg

Një 60 vjeçar ka humbur jetën këtë të dielë në Sarandë.Policia bën me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur në liqenin e fshatit Xarë, Konispol, është mbytur duke u larë në liqen shtetasi S. K., rreth 60 vjeç.

“Rreth orës 15:10, në liqenin e fshatit Xarë, Konispol, është mbytur duke u larë në liqen shtetasi S. K., rreth 60 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303