21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Po luante me PSG! Grabitet shtëpia e Icardit, hajdutët marrin bizhuteri dhe veshje luksoze

spot_img

Shtëpia e futbollistit, Mauro Icardi dhe bashkëshortes së tij, Wanda Nara është grabitur.

Hajdutët hynë në shtëpinë e sulmuesit në Paris ndërkohë që i ishte duke luajtur në transfertë me Psg.

Policia ka bërë me dije se bizhuteri, orë, aksesorë të tjerë dhe sende luksoze që kapin shifrën e 400 mijë euro janë vjedhur nga hajdutët.

Grabitja ndodhi në orët e para të së dielës. Sipas të dhënave të para të policisë, grabitësit hynë më vilën luksoze të futbollistit duke përfituar nga mungesa e njerëzve.

 

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat