fbpx

“Po si s’më keni vënë një ujë këtu, më Gjirokastritë…”. Rama ‘iu tërheq veshin’ qytetarëve në takim

ai-2.jpg

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Gjirokastër në shtëpinë ‘Kadare’ ku është takuar me disa qytetarë, të cilët i kanë paraqitur disa nga problematikat në këtë qark.

Ndërsa ka premtuar se gjatë qeverisjes së tij do të punohet shumë dhe do të kryhen investime të reja, Rama ‘u ka tërhequr veshin’ qytetarëve që nuk i kishin dhënë një gotë ujë.

“Po si s’më keni vënë një ujë këtu mo? Më Gjirokastritë, po një pikë ujë s’më jepni?”, ka thënë Rama duke shkaktuar të qeshura të gjirokastritët.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303