fbpx

“Po s’të vrava”, publikohet sherri mes 15-vjeçareve në Sarandë, njërës iu gjet thika

Capture-3.png

Janë publikuar pamjet e sherrit mes dy adoleshenteve, një prej të cilave u procedua sot pasi u kap dhem e thikë. Në pamjet e publikuara nga JOQ shihet se si një nga vajzat e kap nga flokët tjetër dhe nis ta ofendojë e kërcënojë.

“Me rob shpie po s’të vrava,”- i thotë ajo dhe e kap nga flokët.

Një prej vajzave u procedua penalisht për veprën penale “Kanosja” dhe “Mbajtja pa leje e armëve të ftohta” për motive të dobëta.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303