fbpx

Po tani çfarë ndodhi? Beatrix e përshëndet, Egzona e injoron? Kjo video po ‘thyen rrjetin’

sherr.jpg

Pas debatit të fortë që ndodhi mes Beatrix dhe Donald, Egzona, banorja e re në Big Brother Vip ishte ajo që luajti rolin e këshillueses së çiftit. Por mesa duket pas kësaj situate, pas ‘ribashkimit’ të Donaldit dhe Beatrix, një ftohje ka ndodhur mes këngëtares dhe gazetares.

Pas spektaklit të djeshëm, kur banorët po qëndroninë në oborr, Xheisara me Egzonën largohen.

Beatrix i përshëndet duke i thënë natën e mirë.

Ndërkohë, reagimi i Egzonës  duhet i papritur, kur kthen kokën dhe e përshëndet me ‘gjysmë zëri’.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303