fbpx

Po tentonin të kalonin drogë nga Shqipëria, shqiptari dhe grekja e pësojnë keq

droge.jpg

Dy persona përfunduan në pranga e policisë greke të Kosturit pasi u kapën me 26 kg marijuanë në automjet.

Janë arrestuar shoferja 36-vjeçare greke dhe pasagjeri shqiptar. Automjeti vinte nga kufiri i gjelbër dhe brenda tij u gjet droga e vendosur në 25 pako, si dhe u konfiskuan edhe dy celulare dhe dy karta SIM.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303