fbpx

Po tentonte të ngjiste malin në Tepelenë, bie në humnerë turisti

tur.jpg

Një turist i cili po bënte tur në Shqipëri me motoçikletë, ka rënë në humnerën e fshatit Salari të Tepelenës.

Ai ka marrë plagë të rënda dhe po dërgohet në spital.

Menjëherë në vendngjarje mbërriti ambulanca dhe Policia për t’i ardhur në ndihmë turistit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303